Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Walim

Walim, dolnośląskie

  • 499 000 zł
  • 330 m²
  • 1 512,12 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Gabors...

Skontaktuj się

Dom Walim

Walim, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

499 000 zł

330 m²

1 512,12 zł/m²

Dom Walim

Zaktualizowane: 11 maja 2026

499 000 zł 330 m² 1 512,12 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 156 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 156 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (1 512,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 330 m² (250 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (6 sypialni), 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe, drewniane
  • Działka: 1 156 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący
  • Źródło: biuro nieruchomości: GABORSKA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AGB-DS-316

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego przy ulicy Kościuszki w miejscowości Walim. Walim to duża wieś, leżąca u podnóża Gór Sowich, atrakcyjna pod względem turystycznym ze względu na wiele obiektów oraz szlaków turystycznych.

Oferowana nieruchomość to obecnie dwa niezależne mieszkania z przynależnościami (2 księgi wieczyste). Całkowita powierzchnia domu to około 330 m2 (3 kondygnacje), powierzchnia działki 1156 m2. (...)

Agent

Agnieszka Gaborska

784 577...

784 577 097

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

784 577...